Volkswagen Polo 5 to auto nie tylko w pełni funkcjonalny, miejski kompakt. To też temperament rzadko spotykany w tym segmencie.

Nie trzeba uruchamiać silnika, by Polo 5 pokazał swój temperament. Temperament, którego trudno szukać w przewidywalnym autosegmencie B. Charakter najnowszego auta z kultowej linii podkreśla szeroki wlot powietrza, który zapowiada, że nie mamy do czynienia ze zwykłym, miejskim kompaktem. Wyraźne boczne linie nadają mu nieco drapieżnego charakteru, a oryginalny kształt tylnych reflektorów i zderzaka przywodzi na myśl sportowe auta. A po wejściu do środka? Jak się okazuje, Volkswagen Polo 5 także pod względem wyposażenia deklasuje większość aut ze swojego segmentu.

Komfort i bezpieczeństwo

Wersje Start i Trendline oferują wyposażenie, które zapewni komfortową i bezpieczną jazdę. W podstawowej wersji otrzymujemy między innymi centralny zamek z dwoma składanymi kluczami oraz możliwością sterowania radiowego. W standardowym wyposażeniu znajdują się także elektrycznie sterowane lusterka, które dzięki systemowi podgrzewania zapewnią bezpieczeństwo na drodze nawet w czasie największych mrozów. Dopłacając 3 tysiące złotych, usiądziemy zaś za kierownicą Volkswagena Polo 5 wyposażonego w elektrycznie opuszczane szyby, regulowaną ręcznie klimatyzację oraz system radiowy Composition Touch.

Dla wymagających

A jeśli podstawowe wersje wyposażenia nam nie wystarczają, na pewno docenimy możliwości, które daje Volkswagen Polo 5 w wersji Comfortline. Od podstawowych modeli różni się obecnością deski rozdzielczej wykonanej w technologii Slush, wielofunkcyjnej, trójramiennej kierownicy i regulowanych przednich foteli. Kierowca i pasażerowie Polo 5 Comfortline do dyspozycji mają też multimedialne złącze MEDIA-IN, które umili nawet najnudniejszą podróż i komputer pokładowy.

Polo 5 w wersji premium

To nadal za mało? Największe wymagania zaspokoi z pewnością zaspokoi Volkswagen Polo 5 w wersji Highline. Kierowca i siedzący z przodu pasażer mogą cieszyć się komfortem i bezpieczeństwem gwarantowanym przez sportowe, kubełkowe fotele, a kierowca oprócz tego dostaje do dyspozycji podłokietnik z praktycznym uchwytem na napoje. Zawierające wszystkie udogodnienia znane z niższych wersji auto posiada też światła przeciwmgielne, które sprawią, że bezpieczne dotarcie do celu będzie możliwe nawet przy bardzo ograniczonej widoczności.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ