[sam id=”24″ codes=”true”]Amerykańska marka Victory zaprezentowała model Magnum, który ma poszerzyć ofertę firmy na rok 2015. Jest to maszyna o turystycznym zacięciu, ale pełna customowych smaczków pozwalających na łatwe odróżnienie w tłumie krążowników.

Victory Magnum to przedstawiciel coraz modniejszego segmentu „bagger”, czyli potężnych motocykli z seryjnie montowanymi bocznymi kuframi i przednią owiewką z króciutką szybą.

[sam id=”11″ codes=”true”]

Równie dobrze sprawdzają się one jako bulwarowe narzędzie szpanu, jak i weekendowy wehikuł na dłuższe wypady. Bazą dla nowego modelu jest udana linia Victory Cross Country.

Victory Magnuum (5)Magnum napędzany jest znanym i lubianym V-Twinem o nazwie Freedom i pojemności 1731 cm3. Silnik połączono z sześciobiegową przekładnią, a tylne koło napędzane jest pasem.

Victory Magnuum (12)Hamulce wyposażono w pływające tarcze, wielotłoczkowe zaciski i opcjonalnie system ABS. Zbiornik paliwa o pojemności 22 litrów i seryjne twarde boczne kufry automatycznie dodają kilka punktów do turystycznych zdolności maszyny.

Victory Magnuum (11)Tym, co wyróżnia Victory Magnum na tle innych turystycznych krążowników jest oryginalna stylizacja bliska w pełni customowym maszynom błyszczącym na różnego rodzaju targach i pokazach.

Victory Magnuum (10)Widać to szczególnie w dwukolorowym malowaniu w odważnych, przykuwających oko kolorach oraz w odlewanych obręczach kół o fantazyjnym kształcie. Przednie światło wykonano w technologii LED.

Victory Magnuum (9)Znajdziemy tu również wiele udogodnień, które stały się już standardem wśród maszyn turystycznych najwyższej klasy. System audio o mocy 100W, tempomat i ultrawygodne siedzenia uprzyjemnią każdą podróż.

Victory Magnuum (8)Podróż bardzo stylową, dodajmy. Victory Magnum w sieci dealerskiej poza USA będzie dostępny pod koniec 2014 roku, a jego cena wynieść ma ok. 68 tysięcy zł.

[sam id=”11″ codes=”true”]

Victory Magnuum (7)

Victory Magnuum (6)

Victory Magnuum (5)

Victory Magnuum (3)

Victory Magnuum (2)

Victory Magnuum (1)

Victory Magnuum (15)

Victory Magnuum (14)

Victory Magnuum (13)

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ