Suzuki SV650 w wersji scrambler oferowany jest przez francuskiego importera marki. Motocykl w takiej specyfikacji dostępny jest jednak wyłącznie nad Sekwaną w cenie prawie 8 tysięcy euro.

Choć miejskiemu nakedowi w wersji scrambler daleko do stylistyki którą znamy z oferty Triumpha czy Ducati, umiejętnie dobrany pakiet atrakcyjnych dodatków stylistycznych nadaje motocyklowi sporo charakteru.Wersja ta oferowana będzie wyłącznie w czarnym matowym malowaniu. Zostanie wyposażona między innymi w podwyższoną kierownicę, stylowe siodło Bagster, aluminiowy błotnik przedni, osłonę reflektora i bojowe opony Dunlop Mutant.

Suzuki SV650 Scrambler (1)Modyfikacje nie uczynią rzecz jasna z miejskiego nakeda pełnoprawnego wszędołaza – „scrambleryzacja” ma wymiar tylko stylistyczny – zarówno skok zawieszenia, seryjne aluminiowe koła, jak i brak osłon pod silnikiem każą zapomnieć o przecieraniu leśnych i żwirowych szlaków.

Suzuki SV650 Scrambler (2)Cena tak wyposażonej wersji nie przekroczy 8000 euro (35 000 zł) – 1400 euro więcej niż wynosi cena wersji podstawowej. Jest tylko jeden kłopot – Suzuki SV650 w wersji scrambler zostanie przygotowany w ilości zaledwie 120 egzemplarzy…Suzuki SV650 Scrambler (4)

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ