Film promujący nadchodzący enduro-skuter Hondy pojawił się w internecie. Klimat przygody i różnorodność dróg sugerują, że nowa hybryda japońskiego producenta otrzyma poważne zadanie zagospodarowanie nowej niszy.

Pierwsze informacje na temat City Adventure wywołały uśmiechy politowania. Pomysł połączenia motocykla enduro i skutera wydawał nam się równie sensowny co połączenie kosiarki z telewizorem.A jednak Honda konsekwentnie wyznacza nowe trendy – zarówno stylistyczne, jak i użytkowe. Wizjonerzy spod znaku skrzydła dostrzegli nową niszę, która – jak dotąd – nie ma jeszcze swojej reprezentacji na rynku. O tym, że taki niezwykły mariaż stylistyki enduro i funkcjonalności typowego pojazdu miejskiego może się udać przekonaliśmy się na przykładzie CB500X. Dlaczego zatem miałoby nie wyjść ze skuterem?

CityADV Honda(3)Nowy film promocyjny nie pozostawia wątpliwości – City Adventure nie będzie tylko stylistyczną wprawką, ani karkołomnym eksperymentem. Będzie jednym z filarów oferty adventure Hondy, gdzie wzmocni Africę Twin, VFR1200X i NC750X. A jak to będzie jeździć? Na przykładzie innych modeli tego producenta wnioskujemy, że znakomicie.

CityADV Honda(2)Na więcej szczegółów, w tym cenę City Adventure, musimy zaczekać do końca sierpnia.

Honda City Adventure

 

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ