Honda City Adventure Concept – skuter w wersji enduro, który pokazano podczas listopadowych targów EICMA, ma szansę pojawić się w ofercie producenta. Oficjalnej premiery wersji produkcyjnej możemy spodziewać się w przyszłym roku.

City Adventure Concept był jednym z najciekawszych jednośladów pokazanych na targach EICMA. Off-roadowa stylizacja pasowała wprawdzie do skutera jak pięść do nosa, ale mimo tego jednoślad wyglądał naprawdę fajnie.Dość kontrowersyjny projekt kazał przypuszczać, że dziwaczny sprzęt to tylko wprawka stylistyczna japońskich projektantów. Przedstawiciele Hondy podczas niedawnej wystawy motoryzacyjnej w Paryżu ujawnili jednak, że enduro skuter jest przewidziany w przyszłorocznych planach produkcyjnych.

City Adventure Concept
City Adventure Concept

Jednoślad, który otrzyma nazwę City Adv będzie oferowany jako rocznik modelowy 2017, więc jego premiery można oczekiwać podczas przyszłorocznych targów w Mediolanie. Przedstawiciele Hondy twierdzą, że wersja produkcyjna będzie nieco różnić się od konceptu – w tym ostatnim na pewno nie zobaczymy opon kostkowych ani hamulców Nissin.

City Adventure Concept
City Adventure Concept

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ