Samochody dostawcze Ford – jaki model wybrać? [SPONS.]

W ofercie Forda znajduje się szeroka gama samochodów dostawczych, które cieszą się dużym powodzeniem wśród właścicieli firm – często jednak pojawia się problem, jaki model wybrać, aby był on najbardziej efektywnym wsparciem w biznesie?

Pod uwagę trzeba wziąć szereg zróżnicowanych czynników – profil biznesu, rodzaje przewożonych ładunków, pokonywane dystanse, również oczekiwania w stosunku do komfortu jazdy oraz wyposażenia. Decyzja powinna być również poprzedzona wcześniejszą jazdą próbną, aby przekonać się, czy dany model równie dobrze zachowuje się na drodze.

Modele samochodów

W ofercie salonu Forda znajduje się pełna gama samochodów dostawczych. Wśród najpopularniejszych modeli znajdują się Transit, Transit Connect, Transit Courier oraz Transit Custom – to Międzynarodowy Samochód Dostawczy Roku 2013. Druga popularna linia to Tourneo, który także dostępny jest w kilku wariantach, w tym Tourneo Courier, Tourneo Connect oraz Tourneo Custom. Połączeniem komfortu oraz pojemności jest z kolei Fiesta Van.

Każdy z tych modeli dostępny jest także w różnych wariantach, między innymi rozstawu osi, wysokości dachu, ładowności, silników, co powoduje, że można dopasować do swoich potrzeb idealny model, aby prowadzenie z nim działalności było jeszcze bardziej wygodne, sprawne i ekonomiczne.

Używany czy nowy?

Zakupienie nowego samochodu dostawczego to spory wydatek. Zależnie od wybranego modelu trzeba liczyć się ze średnią ceną rzędu 50-70 tysięcy złotych. Przedsiębiorcy mają jednak do wyboru korzystny leasing, dzięki któremu na przejrzystych i dogodnych warunkach mogą otrzymać samochód do swojej dyspozycji.

W sytuacji, gdy planuje się zakup modelu używanego, warto zrobić to w zaufanym miejscu. Na początek warto sprawdzić oferty w salonach dealerskich – to właśnie w nich można kupić w atrakcyjnych cenach szereg modeli dostawczych, które są dokładnie sprawdzone, a także mają gwarancje.

Ford to jedna z polecanych marek, gdy chodzi o samochody dostawcze – jeżeli szukasz dla siebie przyszłościowego modelu, warto wziąć ją pod uwagę. Oferty można sprawdzić już teraz na stronie Forda i stronach autoryzowanych dealerów.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ