Trzy lata gwarancji na silnik bez limitu kilometrów – taką niespodziankę przygotował dla swoich klientów Romet. To rok więcej niż wynosi standardowa gwarancja, zatem właściciele stodwudziestekpiątek mają się z czego cieszyć.

Wielu nabywców małych motocykli stresuje się ich jakością – często obawy dotyczą motocykli produkowanych w Chinach, które od zawsze kojarzyły się z marną jakością. Okazuje się jednak, że większość z tych obaw jest nieuzasadniona. Romet, by przekonać potencjalnych nabywców do jakości swoich maszyn oferuje użytkownikom motocykli o pojemności 125 ccm bezstresową eksploatację pojazdu.

Klient, który kupi motocykl, zachowa dowód zakupu i będzie serwisować swoją maszynę w autoryzowanym serwisie Romet Motors, otrzyma dodatkowe 12 miesięcy ochrony silnika bez limitu kilometrów.

Promocja Romet 2Motocykle i skutery Romet muszą sprawdzić się nie tylko w miastach, ale często także podołać zadaniu podróżowania po bezdrożach. Oznacza to, że maszyny klasy 125 niejednokrotnie pokonują duże dystanse z prędkością dochodzącą do maksymalnej.

Każdy kto do dnia 31.12.2016 kupi motocykl Romet Motors otrzyma 3-letnią gwarancję na jednostkę napędową bez limitu kilometrów! Wystarczy serwisować pojazd w ASO zgodnie z tabelą przeglądów zamieszczoną w instrukcji obsługi oraz posiadać oryginalny dowód zakupu z czytelną datą zakupu.

Romet Black City (11)Warto dodać, że rozszerzona gwarancja obejmuje również skutery. Z promocji wyłączone są jedynie pojazdy użytkowane w ramach działalności gospodarczej. Z pełną ofertą motocykli i skuterów Romet można zapoznać się tutaj: link.

Promocja Romet1

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ