Nie czekaj do rozpoczęcia sezonu i już teraz ubierz swoje Ducati w oryginalne akcesoria. Dzięki nowej promocji części Ducati Performance możesz kupić nawet o połowę taniej!

Dobrze dobrane akcesoria potrafią nie tylko ozdobić motocykl. Polepszą także jego parametry, a dzięki unikalnemu wzornictwu oddadzą indywidualny styl właściciela jednośladu.Już dziś sprawdź ofertę akcesoriów Ducati Performance – jeśli kupisz jedno z nich do końca marca, to drugie otrzymasz z rabatem nawet do 50%.

Ducati Performance promocja (5)Dzięki akcesoriom Ducati Performance przygotujesz swój motocykl do jeszcze bardziej ekscytującej jazdy po torze, możesz jeszcze bardziej zwiększyć jego emocjonujące osiągi albo jeszcze bardziej podkreślić wyjątkową stylistykę Ducati.

Ducati Performance promocja (3)Nie zwlekaj, skorzystaj z promocji akcesoriów Ducati Performance i stwórz motocykl swoich marzeń – skrojony według twoich potrzeb i oczekiwań. Z pełną ofertą Akcesoriów Ducati Performance możesz zapoznać się u autoryzowanych dealerów, których adresy dostępne są na stronie ducatipolska.pl.

Ducati Performance promocja (2)Rabat 50% na drugi produkt z gamy akcesoriów otrzymać można jeśli jego cena detaliczna jest równa cenie pierwszego bądź niższa od niej.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ