Harley-Davidson zaprasza na tydzień szwajcarski w swoich salonach. W planach degustacje szwajcarskich przysmaków i konkursy z super atrakcyjnymi nagrodami.

Grand Tour of Switzerland to jedna z najpiękniejszych tras motocyklowych w Europie, a może i na świecie. Na podróżników czekają błyszczące jeziora, pokryte śniegiem góry i malownicze wioski – taka trasa to podróż przez wielkie „P” i obraz z pocztówki widziany na żywo.Harley-Davidson zaprasza do swoich salonów, gdzie czeka konkurs i super nagroda! Wystarczy odpowiedzieć na dwa krótkie pytania i zostawić w salonie kupon konkursowy. Do wygrania wycieczka do Szwajcarii dla dwóch osób z pokryciem kosztów pobytu, przelotu i karnetem Swiss Travel Pass na przejazdy na miejscu!

Szwajcarski tydzień (1)Można też wygrać jeden z 20 zestawów upominkowych (scyzoryk Victorinox + bidon SIGG + przewodnik + mapa Grand Tour). A w najbliższą sobotę, 14 maja będzie można popróbować prawdziwych szwajcarskich smaczków – oryginalnych czekoladek i serów prosto z tej cudownej krainy.

Obraz 026

Szwajcarski Tydzień

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ