Rozpoczęła się przedwakacyjna promocja na kolekcję szosową Alpinestars! Inter Motors uruchomił właśnie nowy sklep on-line i z tej okazji przygotował taką niespodziankę.

W niższych cenach można kupić teraz wszystkie produkty z kolekcji szosowej Alpinestars 2016, a maksymalny rabat 15%, udzielany jest przy zakupie minimum dwóch produktów. Przy zakupie jednej rzeczy rabat wynosi 10%. Trzeba jednak się spieszyć, bo promocja potrwa tylko do 30 czerwca 2016 roku.

60-single-defaultJak to działa? Akcja jest prosta i nie ma w niej żadnych kombinacji typu „rabat ma tańszą rzecz”. Zakupy można łączyć dowolnie, bez względu na ich wartość, a przy zakupie dwóch elementów rabat wynosi 15%. Kalkulacja jest prosta. Przykładowy zestaw: Buty S-MX 6 (cena regularna 929 zł) + kołnierz NECK WARMER (cena regularna 62 zł) kosztowały dotychczas 991 zł. Teraz w promocji za taki zestaw z rabatem 15% kosztuje 842 zł. W tej opcji oszczędzasz 149 zł.

Szukaj okazji, bo jest w czym wybierać. Inter Motors udostępnił do promocji 390 różnych produktów z kolekcji 2016. Promocja nie łączy się z innymi promocjami i przecenami. Najszybciej wszystkie oferty sprawdzisz na nowym www.intermotors.pl, gdzie również zrobisz zakupy. Jeżeli jednak wolisz zakupy w sklepach stacjonarnych to zapraszamy cię do jednego z 28 oddziałów Inter Motors lub do jednego z 30 Certyfikowanych Dilerów Alpinestars.

Sprawdź pełną ofertę Alpinestars na stronie Inter Motors. Infolinia: 801 88 20 88.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ