Specjalna koszulka motocyklowa dla taty-motocyklisty (kliknij tutaj) to dobry prezent na Dzień Ojca (już 23 czerwca!). W Sklepie Motovoyagera mamy ponad 70 wzorów.

Prawda jest taka, że większość ojców albo motocyklem kiedyś jeździła, albo marzyła o tym by nim jeździć. Koszulka z motocyklowym motywem przypomni beztroskie lata młodości, lub podkreśli wielką pasję, którą nosi w sobie niejeden ojciec.

W Sklepie Motovoyagera znajdziesz wzory z napisami i po polsku (tutaj), i po angielsku (tutaj), które z pewnością wywołają uśmiech na twarzy niejednego taty. Co więcej – w naszych projektach uwzględniliśmy wszystkie rodzaje motocykli: enduro, cruiser, tourer, ścigacz czy chopper. Każdy może więc dopasować koszulkę do konkretnego motocykla. Każda koszulka jest też unikalna, wykonujemy ja bowiem na indywidualne zamówienie. Z pewnością znajdziesz coś, co idealnie pasuje do twojego Taty.

Doskonała jakość bawełny, z której wykonane są nasze koszulki sprawi, że prezent będzie cieszył ojcowskie oblicze bardzo długo.

Świetnym prezentem może być także motocyklowa książka (tutaj). Szczególnie polecamy nasze dwa bestsellery – „Motocykl po czterdziestce” Jarosława Gibasa z dedykacją autora i „100 nowych przełęczy alpejskich na motocyklu”. Dobrym pomysłem będzie także zestaw kosmetyków Motul do pielęgnacji motocykla (tutaj) lub „niezbędnik wyprawowy” – zestaw narzędzi motocyklowych Oxford (tutaj).

Motozestaw 2

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ