[sam id=”24″ codes=”true”]Confederate, producent jednych z najbardziej niezwykłych i najdroższych motocykli custom na świecie przedstawił wreszcie długo zapowiadany model X132 Hellcat Speedster. Oprócz finezyjnej formy respekt budzi również cena motocykla.

W całości ręcznie wykonany motocykl jest już trzecią generacją linii Hellcat. Do jego napędu użyto widlastej dwójki o pojemności 2 163 cm3 i mocy 121 KM. Moment obrotowy wynosi imponujące 189 Nm.

[sam id=”11″ codes=”true”]

Confederate Hellcat (4)Waga tego potężnego customa to zaledwie 227 kg. Konstrukcja oparta jest na aluminiowej ramie a do wykończenia użyto wielu elementów wykonanych z karbonu i frezowanego aluminium.

Confederate Hellcat (3)Hellcat wyposażony jest w przedni widelec WP forks, hamulce Beringer, karbonowe obręcze BST. Do zbiornika paliwa zmieści się 13,5 litra paliwa, co raczej nie zapewni motocyklowi satysfakcjonującego zasięgu.

Confederate Hellcat (2)Za rozkosz podróży nowym Hellcatem Roadsterem trzeba zapłacić trudną do uwierzenia kwotę 65 tysięcy dolarów (200 tysięcy złotych). Już sam depozyt składany podczas zamówienia wynosi 10 tysięcy dolarów (30 tysięcy złotych).

[sam id=”11″ codes=”true”]

Confederate Hellcat (1)

Confederate Hellcat (7)

Confederate Hellcat (6)

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ