Motocyklowa pasja dzielona z dziećmi, to szczęście i duma. Motocyklowe zabawki mają szansę zaprocentować w dorosłym wieku odpowiedzialną i bezpieczną jazdą. Oto kilka propozycji dla najmłodszych, które pozwolą zaszczepić im motocyklowego bakcyla.

Każdy motocyklista marzy, żeby jego dziecko pokochało jednoślady równie mocno jak on. Wspólne podróże i dłubanie godzinami przy maszynie z pewnością budują dobre więzi między rodzicem i dzieckiem, jednak takie zainteresowania nie biorą się znikąd.

Aby rozbudzić w dziecku ciekawość związaną z maszynami – ich kształtem, budową i legendą, warto wykorzystać czas świąt na zakup zabawki związanej z motocyklami. Przedstawiamy 7 propozycji takiego prezentu:

1. Model motocykla

12254018004_28fd32e38a_bSprawdzona zabawka nie tylko dla chłopców – model motocykla, zwłaszcza ten pomalowany w barwy służb ratunkowych zapewni długie godziny zabawy i pozwoli na rozwój wyobraźni w tych obszarach, które są nam najbardziej miłe.

Szukaj modelu w Sklepie Motovoyagera (link).

2. Zestaw Lego Friends

friends-600x600Zabawka odpowiednia dla najmłodszych – akcja ratunkowa prowadzona przy użyciu bohaterskiego motocykla lub niezwykły tor wyścigowy z pewnością utrwalą pozytywne wzorce jednośladu.

Szukaj klocków w Sklepie Motovoyagera (link).

3. Książeczka edukacyjna

naukaTo jest coś, co dzieciaki lubią najbardziej – naklejki! Ulubiona przez maluchy zabawa skończy się zapewne wizerunkami jednośladów naklejonymi dosłownie wszędzie, ale czy można wyobrazić sobie lepsze oswajanie dziecka z maszyną?

Książeczkę znajdziesz w Sklepie Motovoyagera (link).

4. Model motocykla Hot Wheels

hotCoś dla bardziej zaawansowanych miłośników – motocykl Hot Wheels z kierowcą. To prezent, który będzie prawdziwą ozdobą nie tylko zabawy, ale także biurka nastolatka czy nawet studenta.

Taki model jest w Sklepie Motovoyagera (link).

5. Lego Technic

lego1Konkretna i niezwykle precyzyjna zabawka dla pasjonatów techniki. W najdrobniejszych szczegółach pokazuje skomplikowany proces budowy motocykla. A nuż z małego konstruktora wyrośnie kiedyś inżynier Ducati?

Lego Technic w Sklepie Motovoyagera (link).

6. Zabawka kreatywna – drapanka

680200To już prawdziwy przedsmak sztuki – przy pomocy specjalnego rysika dziecko może wydrapać na załączonej tabliczce zarys motocykla. Następnie oczywiście chwalić się swoim dziełem wszystkim dookoła – w końcu to jego pierwsza maszyna!

7. Koszulka

dreams_redT-shirt z fajnym wzorem pozwoli podkreślić zainteresowania motocyklowe. A że na początku będą to zainteresowania rodzica? Nie szkodzi, w końcu się młodego przekona.

Duży wybór koszulek znajdziesz w Sklepie Motovoyagera (link).

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ