Wrocławskie Targi Motocyklowe rozpoczynają się już 12 marca. To już szósta edycja tej unikalnej motocyklowej imprezy, która skupia pasjonatów ze wszystkich stron motocyklowego świata.

Portal motovoyager.pl kolejny raz został patronem medialnym Wrocławskich Targów Motocyklowych. Na naszym stoisku (nr 15) spotkacie między innymi Wiktora Karczewskiego, który samotnie objechał Bałtyk na wuesce oraz Weronikę Kwapisz, która dwukrotnie przemierzyła Europę na Suzuki VanVan 125. Będzie też okazja kupić książki ze Sklepu Motovoyagera z dedykacją.Wrocławska impreza jest pod wieloma względami unikalna. Już sama lokalizacja w zabytkowej Hali Stulecia nadaje jej niezwykłego klimatu. Nie sposób nie docenić także specyficznej, niemal rodzinnej atmosfery, którą udało się stworzyć organizatorom.

Obraz 028Wszystko to sprawia, że z uśmiechami na twarzach i w poczuciu wzajemnej akceptacji między stoiskami przechadzają się fani chopperów, sportów, podróżnicy i młodzi entuzjaści motocykli czekający dopiero na zdobycie upragnionego prawa jazdy.

Obraz 027Poprzednia edycja zgromadziła 102 wystawców i 13 tysięcy zwiedzających. Podobnie jak w ubiegłych latach na gości czekać będą pokaz mody motocyklowej, wywiady z podróżnikami, strefa oldtimerów, Mistrzostwa Motocykli Custom czy bezpłatne szkolenia motocyklowe dla posiadaczy kat. B.


Nie zabraknie także pokazów na terenach wokół Hali: pokazów driftu FMX i MotoGymkhany. 12 i 13 marca będzie okazja zobaczyćz bliska motocykle Ducati, BMW, Yamahy, Suzuki, KTM, Kawasaki, Hondy oraz wiele customów.

Obraz 025Serdecznie zapraszamy! Bądźcie z nami podczas tego wyjątkowego motocyklowego wydarzenia!

Obraz 026

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ