Mac Motorcycles to młoda angielska manufaktura. Jej motocykle łączą w sobie prostotę i bezkompromisowość, która łączy twórców customów i dawnych włoskich konstruktorów motocykli.

Założycielem firmy Mac Motorcycles jest Ellis Pitt, który wspólnie z Markiem Wellsem i Ianem Wride z Xenophya Design postanowił stworzyć motocykl, który byłby prosty w obsłudze, piękny a jednocześnie stanowiłby esencję motocyklowej frajdy.

MAC Pea Shooter

Wśród kluczowych założeń, jakie postawili sobie twórcy motocykli MAC, znalazły się „postura Harleya”, „poręczność Ducati” i „powrót do ducha motocykla – podróż jako historia”.

MAC Ruby

Motocykle MAC wykorzystują jednocylindrowy, chłodzony powietrzem silnik Buell Blast o pojemności 492 cm3. Jest on integralnym elementem linii motocykla, co zapewnia niezwykłą smukłość konstrukcji.

MAC Roarer

Inżynierowie firmy MAC opracowali własną metodę podniesienia nie wysokiej fabrycznej mocy 34 KM do całkiem przyzwoitych 50 KM.

MAC Spud

2 KOMENTARZE

  1. …ciężko doszukać się czegokolwiek zarówno z Harleya jak i z Ducati .Minimalizm ,jakkolwiek zawsze na topie wymaga ponadprzeciętnych umiejętności i artyzmu jeśli chodzi o zastosowanie ,nie zawsze idzie w parze z udanym designem czego przykładem mogą być pow .konstrukcje … .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ