Moto Trendy to targi branży motocyklowej, podczas których przedsiębiorcy prowadzący sklepy, hurtownie i warsztaty mogą zapoznać się z ofertą odzieży, akcesoriów i części zamiennych na rok 2016. Impreza potrwa od 2 listopada do 4 grudnia 2015 roku.

Podczas Moto Trendów Dział Motocykli Inter Cars SA zaprezentuje ofertę odzieży, akcesoriów oraz części zamiennych na sezon 2016. To impreza tylko dla obecnych i przyszłych odbiorców hurtowych tzn. przedsiębiorców prowadzących sklepy i warsztaty o profilu motocyklowym, bez względu na wielkość i zasięg firmy. Spotkanie organizowane jest w Inter Cars, ul. Klonowa 48, 05-830 Kajetany.

– Naszym klientem może być nawet najmniejszy warsztat, czy punkt dystrybucji skuterów mówi – mówi Marcin Turski, kierownik sprzedaży w Dziale Motocykli Inter Cars. – Oferta asortymentowa, jak również warunki współpracy są atrakcyjne zarówno dla dużych jak i małych jednoosobowych działalności, a Moto Trendy to najlepsza okazja aby w jednym miejscu zapoznać się z pełną ofertą motocyklową Inter Cars – Części do Motocykli.

W czasie Targów odbywać się będą indywidualne spotkania handlowe z klientami, podczas których prezentowana będzie kompleksowa oferta na sezon 2016, obejmująca odzież, akcesoria oraz części zamienne. Taki model prezentacji zapewnia każdemu klientowi efektywną wizytę, podczas której będzie miał czas na zapoznanie się z ofertą, jak również na indywidualne spotkanie z dedykowanym handlowcem.

W efekcie pozwala to na wspólne zaplanowanie zakupów, zapoznanie się z programami wsparcia, jak również z indywidualnym doborem oferty i pakietu rabatowego. A jest w czym wybierać, ponieważ w naszej ofercie znajduje się ponad 70 dostawców odzieży, akcesoriów, części zamiennych i eksploatacyjnych oraz środków smarnych i wyposażenia warsztatowego. To doskonała okazja aby poznać asortyment, zobaczyć na żywo jak wyglądają kolekcje odzieżowo-akcesoryjne i wspólnie zaplanować handlowo kolejny sezon.

Jesteś klientem? Skontaktuj się z przedstawicielem handlowym Inter Cars i zarezerwuj termin spotkania indywidualnego. Chcesz wziąć udział w Targach po raz pierwszy? Wyślij zgłoszenie na mototrendy@intercars.eu, lub zadzwoń: 801 989 787.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ