Moto Mio to salon Ducati, który niedawno otworzył sw podwoje w Krakowie, w wyjątkowej lokalizacji – Galerii Kazimierz. Oprócz maszyn z Borgo Panigale klienci mają tam do dyspozycji motocykle innych włoskich marek, a także bogaty wybór odzieży i akcesoriów.

Nowo otwarty Moto Mio Concept Store w Galerii Kazimierz, jest miejscem, które z pewnością docenią przede wszystkim miłośnicy jednośladów, ale również osoby poszukujące wysokiej jakości odzieży motocyklowej i codziennej w motocyklowym stylu.To obecnie jedyne miejsce w Krakowie, gdzie klienci spędzając miło czas, mogą zapoznać się z szeroką i niezwykle emocjonującą ofertą motocykli Ducati oraz innych włoskich marek a także gamą oryginalnych akcesoriów Ducati.

Profesjonalny zespół sprzedawców w fachowy sposób pomoże w wyborze właściwego produktu spełniającego oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Jednym z podstawowych założeń Moto Mio Concept Store jest zapewnienie jak najwyższego standardu obsługi.

Moto Mio Concept Store przez siedem dni w tygodniu od 10:00 do 20:00 otwarty jest dla wszystkich, którzy dojrzali do tego, aby zostać prawdziwymi Ducatisti.


BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ