Legend Gear to akcesoria bagażowe przeznaczone do motocykli klasycznych. Utrzymane w oldskulowym klimacie sakwy i torby świetnie dopasują się do Yamahy XJR1300, Kawasaki W800 czy Triumpha Scramblera.

Kiedy testowaliśmy Kawasaki W800, Konrad z żalem dostrzegł brak możliwości przewozowych motocykla. W przypadku takiego sprzętu grzechem byłoby stosowanie zwykłego wodoodpornego wałka, czy – nie daj Boże – plastikowych kufrów.

Legend Gear (1)Właściciele klasyków radzą sobie z tym problemem zamawiając akcesoria bagażowe u rzemieślników, ale znaleźć rymarza, który zrobi sakwy nie popadając w odpustową przesadę wcale nie jest łatwo. Legend Gear (3)SW-Motech przygotował dla posiadaczy klasycznych motocykli akcesoria utrzymane w stonowanym, tradycyjnym stylu. Mimo zastosowania nowoczesnych materiałów jak ulał pasowałyby one na przykład do Kawasaki W800, co pozwoliłoby Konradowi przejechać tym motocyklem całą Europę. Legend Gear (2)Linia Legend Gear składa się z bocznych sakw (20-27 l.), torby centralnej (17,5 l.), tankbagów (3-5,5 l.) torby na akcesoria i mocowań przeznaczonych do konkretnych motocykli. Cen produktów na razie nie ujawniono – szczegółowa oferta ma być dostępna tuz przed listopadowymi targami EICMA.  

Legend Gear (4)

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ