BMW Bagger, zbudowany na bazie modelu K1600, może pojawić się już podczas październikowych targów Intermot w Kolonii. O premierze nowego motocykla wspomniał szef BMW Motorrad Stephan Schaller.

O tajemniczym baggerze zbudowanym na bazie sześciocylindrowego modelu K1600 wspominaliśmy już wielokrotnie. Publikowaliśmy szpiegowskie zdjęcia z testów, a nawet koncept zdradzający co nieco stylistyki nowego modelu.Tymczasem szum na temat baggera z szachownicą na baku nieco przycichł. Nie było jasne czy prace nad tym motocyklem zarzucono, czy Niemcy, po pierwszych testach, skupili się na doskonaleniu detali w zaciszu studiów projektowych.

BMW Bagger111Wątpliwości na temat oczekiwanego motocykla rozwiał sam szef BMW Motorrad, Stephan Schaller. Podczas jednej z konferencji prasowych, pytany czy BMW porzuciło dobrze zapowiadający się projekt baggera, odparł: absolutnie nie, myślę, że czeka nas pod koniec roku miła niespodzianka.

Może to oznaczać, że ciekawy projekt sześciocylindrowego baggera ujrzymy już podczas najbliższych targów Intermot w Kolonii, które odbędą się między 5 a 9 października 2016 r. Mamy nadzieję, że wersja produkcyjna przejmie sporą część eleganckich linii konceptu 101.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ