Każdy przynajmniej raz w życiu spotkał się z sytuacją, gdy usługodawca lub sprzedawca produktów różnorakich, wykazywał się brakiem profesjonalizmu i nie dbał o jakość obsługi w swojej pracy względem nas. Jakie uczucia nam wtedy towarzyszyły? Gniew? Rozczarowanie? Niechęć? Albo wszystkie jednocześnie. Bo to, jak traktuje nas osoba, której płacimy za usługi lub produkty wpływa na nasz nastrój i stosunek do niej. Doceniamy zachód i wysiłek, lubimy, gdy jesteśmy rozpieszczani i wyręczani w czymkolwiek. Nie lubimy natomiast braku zaangażowania i zwykłej nieuprzejmości, która niestety spotkać nas może zawsze i wszędzie.

Są takie sytuacje w naszym życiu, w których szczególnie wolelibyśmy nie spotykać się z niechęcią osób, od których oczekujemy jakichś usług i obsługi. Są sprawy, które wymagają od nas kontaktu z drugim człowiekiem, który z kolei obsługiwać może dziesiątki osób takich jak my w ciągu dnia i odpowiadać wciąż na te same pytania. Z jednej strony nie ma żadnego usprawiedliwienia na czyjeś niemiłe zachowanie względem nas, tym bardziej, jeżeli jesteśmy gotowi za coś zapłacić. Z drugiej jednak strony wszyscy jesteśmy tylko ludźmi i każdy z nas ma swoje granice wytrzymałości oraz granice bycia miłym dla drugiej osoby. Dlatego przynajmniej raz mogło zdarzyć się w naszym życiu, że podczas dzwonienia do osób oferujących wynajem mieszkań dla turystów, natrafiliśmy na istotę wyjątkowo niesympatyczną, która wydawała się rozdrażniona tym, że mamy w ogóle czelność chcieć skorzystać z jej oferty. Nie czuliśmy się wtedy dobrze i na pewno z usług kogoś takiego nie skorzystaliśmy. Ale takie są uroki samodzielnego poszukiwania mieszkań na wynajem, które mają posłużyć nam podczas naszego urlopu w obcym mieście.

Między innymi dlatego firma Baltic Home wprowadziła na rynek rozwiązanie pozwalające na ograniczenie kontaktu klientów z przedstawicielami kurortów oferujących apartamenty na wynajem w Świnoujściu, Międzyzdrojach czy w Rewalu. Oczywiście w przypadku ogłaszających się na portalu BalticHome.pl ośrodków wypoczynkowych nie może być mowy o braku szacunku dla klienta z racji ich renomy i dbania o dobre opinie ze strony gości. Niemniej skorzystanie z usług Baltic Home sprawia, że osoby poszukujące noclegów nad morzem, pierwszą styczność z przedstawicielami danego kurortu nawiązują dopiero w dniu przyjazdu w określone miejsce. Wcześniejszy kontakt z klientami odbywa się wyłącznie poprzez doświadczonych, profesjonalnych i miłych pracowników Baltic Home, którzy dbają o komfort gości aż do ostatniego dnia pobytu w danej miejscowości.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ