Nowy Harley-Davidson 883 Iron stał się bohaterem niezwykle romantycznej historii, która rozegrała się w Indiach. Co bardziej wrażliwych na łzawe opowieści ostrzegamy, że będą potrzebne chusteczki.

Akhilee Matta to młoda indyjska żona, zakochana po uszy w swoim wybranku – Gauravie Sethi. Pewnego dnia, porządkując szafę, odkryła przypadkiem dwa największe marzenia swojego ukochanego zapisane na niewielkiej kartce.Pierwsze nie było zbyt romantyczne – Gaurav chciał zdobyć ważne stanowisko w firmie, w której pracował. Drugie z marzeń spowodowało jednak, że serce jego żony zabiło żwawiej – młody Hindus marzył o nowym Harleyu-Davidsonie 883 Iron.

Wife-surprises-husband-by-gifting-Harley-Davidson-3Akhilee postanowiła spełnić marzenie swego ukochanego. Zamiast trwonić zarobione pieniądze na tak nieistotne rzeczy jak nowe ubrania, kosmetyki czy zmywarki, młoda żona każdy grosz odkładała na upragniony (przez męża) motocykl.

Bohaterski wyczyn młodej Hinduski wymagał niezwykłego hartu ducha. Sumę potrzebną na zakup motocykla udało się bowiem zebrać dopiero po trzech latach. Wręczenie prezentu przygotowano bardzo starannie – Gaurav do samego konca nie wiedział co go czeka.
  
Cała ta historia jasno pokazuje, że mit jakoby kobietom zależało tylko na ciuchach i sprzętach domowych jest z gruntu fałszywy.

Wife-surprises-husband-by-gifting-Harley-Davidson-2

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ