Nazwa Elefantentreffen u fanów dwóch kółek wywołuje dreszcze i szybsze bicie serca. Dreszcze, bo trzeba tam dotrzeć motocyklem w środku zimy. A serce bije szybciej bo ten zlot to wspaniałe motocyklowe doświadczenie.

Elefantentreffen (Spotkanie Słoni) to zlot motocyklowy, który od 1989 r. odbywa się w każdy pierwszy weekend lutego w Bawarii. Dokładne miejsce zlotu to nizina między miejscowościami Loh, Thurmansbang i Solla w parku narodowym Bayerische Wald.

O tym, co dzieje się podczas imprezy w motocyklowym świecie krążą legendy. Prawdziwość każdej, nawet najbardziej nieprawdopodobnej z nich potwierdzają liczne zdjęcia uczestników, którzy wracają z Bawarii zmarznięci lecz odmienieni już na zawsze.

Obejrzyjcie fotorelację z tegorocznej edycji Elefantentreffen, która odbyła się w dniach 31 stycznia – 2 lutego w Loh/Thurmansbang Solla.

Elefantentreffen (20)

Elefantentreffen (19)

Elefantentreffen (18)

Elefantentreffen (17)

Elefantentreffen (16)

Elefantentreffen (15)

Elefantentreffen (14)

Elefantentreffen (13)

Elefantentreffen (12)

Elefantentreffen (11)

Elefantentreffen (10)

Elefantentreffen (9)

Elefantentreffen (8)

Elefantentreffen (7)

Elefantentreffen (6)

Elefantentreffen (5)

Elefantentreffen (4)

Elefantentreffen (3)

Elefantentreffen (2)

Elefantentreffen (1)

3 KOMENTARZE

  1. Skąd informacja o wyznaczaniu innego miejsca zlotu co roku ??? Byłem tam dwa razy i miejsca nikt nie zmienia. Od 1989 zlot jest w tym samym miejscu. Wcześniej od 1956 do 1989 roku był na Nurburgring.

  2. Faktycznie, zlot odbywa się na nizinie między miejscowościami Loh, Thurmansbang i Solla. Zasugerowaliśmy się zdaniem na jednej z niemieckich stron www, gdzie napisane było „tym razem zlot odbędzie się…”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ