Z dala od medialnego szumu wokół najpopularniejszych modeli zaprezentowanych podczas tegorocznych targów EICMA, można było znaleźć prawdziwe skarby, zarówno wśród konceptów, jak i motocykli seryjnych. Oto 10 motocykli, które najbardziej zaskoczyły nas podczas tegorocznych targów EICMA.

Największa motocyklowa impreza Europy jak zwykle rozbudziła ogromne emocje i apetyty na rynkowe nowości. Tłumy dziennikarzy i fanów motoryzacji skutecznie blokowały dostęp do najważniejszych tegorocznych debiutantów – Hondy Africa Twin, Suzuki GSX-R1000 czy Yamahy MT-10.Wśród wielkich gwiazd tu i ówdzie pojawiły się niezwykłe motocykle, które urzekły nas swoją stylistyką lub zamysłem twórców. Część z motocykli to niestety tylko koncepty, ale niektóre modele mamy szanse zobaczyć w polskich salonach. Oto 9 najciekawszych motocykli tegorocznych targów EICMA.

9. CFMoto 650TK

P1000508Bardzo fajny turystyk chińskiej produkcji. Do dziś nie wiemy, dlaczego Junak zarzucił jego sprzedaż w Polsce, ale bardzo tego żałujemy. CFMoto 650TK napędzany jest dwucylindrowym silnikiem o pojemności 650 cm3. Sprzęt ten używany jest przez eskortę chińskiego prezydenta. W Niemczech kupimy go za około 7 tysięcy euro  (34 000 zł).

8. Benelli Leoncino

2016-Benelli-LeoncinoWśród naprawdę wypasionych, ociekających detalami scramblerów, model Leoncino wyglądał jak… motocykl. Wyważona, spokojna ale jednocześnie dynamiczna stylistyka to esencja tego, czym jest scrambler – niedrogiego motocykla do jazdy w każdych warunkach. Mięsiste opony, stalowa rama i wahacz, okrągły reflektor – czego chcieć więcej? No, może 48 KM i 45 Nm. Brawo Benelli!

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ