Ducati Elite II, custom bike będący dziełem holenderskiej firmy tuningowej Moto Puro odpowiada na potrzeby miłośników imponujących osiągów opakowanych w ponadczasową stylistykę. To idealne połączenie dwóch pozornie odległych światów.

Dla wielu fanów dwóch kółek odpowiednie osiągi to wyłącznie te aktualnie najlepsze lub zbliżone do najlepszych w swojej klasie. Pod tym względem często jedynie słuszny wybór to Ducati 1199 Panigale. Z drugiej strony, plastikowa aparycja tego modelu przyciąga niektórych równie mocno, co silikonowy biust celebrytki aktualnie okupującej Pudelka. Tunerzy z Moto Puro postanowili połączyć dwa na pozór przeciwstawne dążenia.

[sam id=”11″ codes=”true”]

Ducati Elite (10)Pierwsze co zrobili, to ogołocili seryjnego Ducati 1199 Panigale S praktycznie do samego silnika, przedniej części ramy i elektryki. Od siebie dołożyli autorską kratownicową ramę z tyłu, zbiornik z aluminium i stylowe siodło.  Dopełnieniem klasycznego wizerunku cafe racera są szprychowe obręcze kół, znakomicie wyglądające w połączeniu z pojedynczym tylnym wahaczem oraz customowy wydech firmy QD.

Ducati Elite (13)Nazwanie tej maszyny cafe racerem to zdecydowanie za mało. To raczej ekskluzywny włoski ekspres do kawy o dużej mocy i tysiącu możliwości, dostarczający wyszukanych wrażeń smakowych i estetycznych.

Ducati Elite (23)

Ducati Elite (22)

Ducati Elite (21)

Ducati Elite (20)

Ducati Elite (19)

[sam id=”12″ codes=”true”]Ducati Elite (18)

Ducati Elite (17)

Ducati Elite (16)

Ducati Elite (15)

Ducati Elite (14)

[sam id=”12″ codes=”true”]Ducati Elite (12)

Ducati Elite (10)

Ducati Elite (9)

Ducati Elite (8)

Ducati Elite (7)

[sam id=”11″ codes=”true”]Ducati Elite (6)

Ducati Elite (5)

Ducati Elite (4)

Ducati Elite (3)

Ducati Elite (2)

Ducati Elite (1)

 

[sam id=”11″ codes=”true”]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ