Znowu prezenty! Od naszego świetlistego partnera, firmy OSRAM mamy dla Was pięć świetnych żarówek motocyklowych X-Racer H4 w rasowym motocyklowym etui w kształcie kasku. Jak je zdobyć? Bardzo łatwo!

Dobre oświetlenie jest w podróży bardzo ważne – zwłaszcza w sezonie jesienno-zimowym, kiedy mrok zajmuje większą część doby. Dlatego wspólnie z firmą OSRAM ogłaszamy konkurs promujący dobre oświetlenie.

Jak wygrać

To proste – aby mieć szansę zdobyć motocyklową żarówkę X-Racer H4 w etui w kształcie kasku, wystarczy kreatywnie dokończyć poniższe zdanie:

„Na drodze światło jest dla mnie…”

538357-AM_Motorrad_Helm_X_Racer_H4_VL_offen

Co dalej?

Spośród propozycji dokończenia zdania redakcja Motovoyagera wybierze pięć najciekawszych i ich autorów nagrodzi żarówkami X-Racer firmy OSRAM. Trzech spośród autorów nagrodzimy dodatkowo koszulkami ze Sklepu Motovoyagera.

Wytęż zatem swój umysł i zaproponuj jak najbardziej czadowe, hardkorowe lub poetyckie, ewentualnie dla beki, zakończenie zdania „Na drodze światło jest dla mnie…”. Nagrody czekają! Regulamin konkursu znajdziesz tutaj: link.

318626-U-X_Racer_Ersatzlb_H4-de

 

20 KOMENTARZE

 1. Na drodze światło jest dla mnie przewodnikiem który przedstawia mi trasę, którą zmierzam. Pewne światło pozwala mi skupić się na prowadzeniu, nie ważne czy jest to długa prosta czy górska droga pełna zakrętów. Światło reflektora przypomina mi aby zawsze zmierzać do przodu i nie oglądać się za siebie. Światło w ciemnościach daje poczucie bezpieczeństwa i sprawia że na moim motocyklu czuje się doskonale.

 2. Na drodze światło jest dla mnie darem, które zapewnia bezpieczeństwo swym żarem. Gdy lampa w motocyklu się pali, każdy widzi mnie z oddali. Jest mi bezpiecznie, jest komfortowo gdy oświetlenie sprawuje się wyjątkowo!

 3. jasnym przypomnieniem, że już czas zatrzymać się żeby nie jeździć po nocy, żeby znaleźć nocleg i rozbić namiot. Przypomnieniem o niebezpieczeństwach jazdy nocą i o tym, że zdrowie i życie ma się jedno.

 4. Na drodze światło jest dla mnie ścieżką jasnej strony mocy którą podążam, wśród niebezpieczeństw ciemnej strony mocy kryjących się w mroku.

 5. Na drodze światło jest dla mnie sygnałem uwaga miśki z radarem!czasem skórę ratuje gdy puszka gwałtownie hamuje , gdy nocą samotnie jadę to wiem ze dam rade a jeśli w lusterku niebieski błysk zobaczę to już wiem że kilka stówek stracę…

 6. Na drodze światło jest dla mnie jak muzyka.
  Gdy milknie muzyka świat z oczu mi znika.
  Na drodze światło jest dla mnie jak owies dla Renaty.
  Pojazdy z słabym światłem to największe graty.
  Na drodze światło jest dla mnie i dla innych.
  Ustawinia świateł każdy rider winny.

 7. Na drodze światło jest dla mnie życiem. To od niego zależy moje bezpieczeństwo, to od światła zależy czy dojrzę idącą poboczem dziewczynkę wracającą ze szkoły. To od światła zależy czy poprawnie ocenię długość zakrętu.
  Dbajmy o dobre oświetlenie – dbajmy o życie.

 8. Na drodze światło jest dla mnie dodatkową mocą, którą czuję gdy koła o asfalt turkocą. Gdy na maszynie w zakręt się składam dobrymi światłami drogę wybadam. A gdy mrok wokół gęstnieje światło drogowe skieruję na knieje. I wnet jasność wielka spływa i maszyna sama do przodu z chęcią wyrywa.

 9. Na drodze światło jest dla mnie jak muzyka.
  Gdy milknie muzyka świat z oczu mi znika.
  Na drodze światło jest dla mnie jak owies dla Renaty.
  Pojazdy z słabym światłem to największe graty.
  Na drodze światło jest dla mnie i dla innych.
  Ustawinia świateł każdy rider winny.

 10. Światło nadaje celu każdej Drodze. Dzięki światłu Droga jest wyraźna, nie zboczymy z niej. To światłem karmią się koła, stykając się z asfaltem. To dzięki światłu każdy kilometr Drogi ma inny kolor, kształt. Dzięki światłu nie zatrzymam się przed dotarciem do celu.

 11. Na drodze światło jest dla mnie jak świetlista flara,
  każdy widzi mnie z dala.
  W moim rumaku żarówka często się przepala,
  więc H4 by się przydała.
  Będzie mi drogę oświetlała,
  ciemności nie będę się bała.

 12. Na drodze światło jest dla mnie oceanem wytycznych i drogowskazem, a żarówki są busolą, która kieruje mnie w dobrą stronę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ