W najbliższy piątek we wrocławskim salonie Modeki rozpoczynają się dni otwarte. W ciągu dwóch dni przewidziano wiele atrakcji – konkursy, szkolenia i jazdy testowe. Do swojego salonu Motorway zaprasza także poznański dealer Modeki.

Dni otwarte są już tradycją wrocławskiego i poznańskiego salonu. Podczas dwóch dni oba sklepy zapełniają się gośćmi, klientami i, przede wszystkim, niezliczonymi atrakcjami przygotowanymi specjalnie na czas tej imprezy.

6cef77d85ce5d76b916959cfe531031b,640,0,0,0Oprócz znakomitej okazji do spotkania w motocyklowym gronie, można będzie przymierzyć i przetestować motocyklową odzież i kaski, skorzystać z 15-procentowego rabatu, czy choćby zaplanować zakupy na najbliższy sezon.

Modeka Cool BlackW programie dwudniowej imprezy przewidziano między innymi szkolenie z prawidłowej pozycji na motocyklu, jazdy testowe motocyklami Yamahy, oraz konkursy, w których będzie można wygrać ciekawe nagrody.

Modeka Tacoma_popielata_imageWe wrocławskim salonie, w sobotę po godzinie 18 ruszy specjalna edycja Motocyklowych Wieczorów Filmowych.

Organizatorzy zapraszają do salonów – firmowego Modeki we Wrocławiu przy ulicy Gajowickiej 114-116 i Motorway w Poznaniu, przy Głogowskiej 348. Dni otwarte odbywać się będą w godzinach: piątek 10-19, sobota 10-18.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ