[sam id=”24″ codes=”true”]Firma Bottpower ujawniła kilka wizualizacji nowego cafe-racera, nad którym pracuje. Motocykl, dla którego bazą jest inny model tunera – XC1 będzie konstrukcją unikalną – jego właściciel będzie mógł przekształcać go w zależności od nastroju.

Jak informowaliśmy, hiszpański tuner Bottpower pracuje nad swoim pierwszym cafe-racerem. Jako bazę do konstrukcji wykorzystano zadziornego XC1, który napędzany był silnikiem Buella. Choć prace nad cafe-racerem trwają już od 9 miesięcy, wygląda na to, że Bottpower ma w zanadrzu sporo niespodzianek do pokazania.

[sam id=”11″ codes=”true”]

Bottpower Cafe Racer (6)Podczas prac nad nowym modelem zespół tunerów od początku bazował na różnych wersja pierwowzoru. Zdaniem właściciela warsztatu Davida Sancheza, gotowy motocykl będzie skonstruowany niczym z klocków, co pozwoli na łatwą zmianę specyfiki jednośladu w zależności od upodobań jego nabywcy.

Bottpower Cafe Racer (5)W ujawnionych przez Bottpower wizualizacjach widać ogromną dynamikę motocykla – potężny silnik pochodzi z Buella XB12, z tyłu zastosowano lekki rurowy wahacz z pojedynczym amortyzatorem, zaś obudowa reflektora przywodzi na myśl jednoślady z filmu Mad Max.

Bottpower Cafe Racer (4)David Sanchez nie podał jak dotąd daty prezentacji cafe-racera ani też ceny. Choć spodziewamy się, że nie będzie okazyjna ani nawet korzystna, czekamy z niecierpliwością na oficjalną prezentację.

[sam id=”11″ codes=”true”]

Bottpower Cafe Racer (3)

Bottpower Cafe Racer (2)

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ