Kariera

Kochasz motocykle? Fascynują cię podróże? Lubisz i potrafisz pisać? Dołącz do zespołu Motovoyagera! Nie wymagamy tytułów naukowych ani lat doświadczenia. To, czego szukamy to motocyklowa pasja.

Motovoyager bardzo dynamicznie się rozwija – to najszybciej rozwijający się portal motoryzacyjny w Polsce. Wprowadzamy coraz to nowe działy, docieramy do informacji, których próżno szukać w innych mediach. Jesteśmy dla naszych czytelników stałym i wiarygodnym źródłem informacji łącząc ich wokół naszej wspólnej pasji – motocykli i motocyklowych podróży.

Aby dołączyć do naszego zespołu nie musisz być doświadczonym motocyklistą czy wielkim podróżnikiem. Nie wymagamy także doświadczenia w podobnej pracy. To co jest dla nas ważne to twój motocyklowy gen i duch podróżnika.

Masz inne talenty? Może chcesz z nami odkryć bogactwo rynku motocyklowego w inny sposób? Masz pomysł na współpracę w innych dziedzinach? Dołącz do nas, na pewno znajdziemy ci zajęcie.

Jeśli współpraca, a na dalszym etapie – praca przy tworzeniu najbardziej dynamicznie rozwijającego się portalu motoryzacyjnego w Polsce jest tym, co chcesz robić, czekamy na twoje zgłoszenie pod adresem redakcja@motovoyager.net.

Oferujemy

– możliwości rozwoju osobistego

– realizację motocyklowej pasji

– możliwość wyjazdów

– udział w testach produktów

– udział w innych ciekawych projektach

– wpływ na działalność portalu.

 

Oczekujemy

– energii i nowych pomysłów

– aktywnego udziału w pracach nad portalem

– umiejętności posługiwania się poprawną polszczyzną.