Indie stają się coraz bliższe. Zaangażowanie światowych producentów daje Hindusom dostęp nie tylko do nowoczesnych technologii i wzornictwa. Także marketing indyjskich jednośladów zyskuje na jakości. 

Jeszcze niedawno indyjskie reklamy publikowaliśmy w kategorii „śmieszne filmy”. Zabawne i nierealistyczne wyczyny obutych w sandały kaskaderów dosiadających dychawiczne jednoślady o mizernych pojemnościach przywodziły na myśl kiczowate amerykańskie komiksy. Nie mogliśmy oprzeć się wrażeniu, że reklamy te były robione dla zgrywy i że właśnie to jest klucz do tamtejszego marketingu.

Hero Motocorp – reklama

Do tej pory nie wiemy czy nasze przypuszczenia były prawdziwe ale na szczęście czas przaśnego folkloru indyjskich produkcji dobiega końca. Nowe reklamy znanych producentów – Bajaj, TVS i Hero z powodzeniem mogłyby zagościć w najlepszym czasie reklamowym w dowolnej telewizji w Europie. Ufamy, że jakość reklamowych spotów przekłada się również na jakość motocykli.

2 KOMENTARZE

  1. …możemy jedynie patrzeć i uczyć się od nich ,i to nie tylko niezłej reklamy .Myślę że czasy dwuznacznych uśmieszków towarzyszących podobnym wzmiankom powoli mają juz za sobą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ