Prezentujemy pierwszy odcinek serialu o legendach teamu Honda, znanych z cyklu zawodów Tourist Trophy. Klimatyczna opowieść zabiera nas w świat wypełniony szumem nadmorskiego wiatru i zapachem spalin.

Bohaterami filmu są trzej zawodnicy teamu Honda TT Legends: John McGuiness, Cameron Donald i Simon Andrews. Poznajemy ich historię, od wczesnych lat w wyścigach do obecnych sukcesów. Są to opowieści o ciężkiej pracy, pasji i częstych bolesnych kontuzjach.

Legendy Tourist Trophy

Kamera towarzyszy zawodnikom w trakcie całego sezonu wyścigów cyklu TT, na francuskich, japońskich i niemieckich torach, a także podczas wyścigów ulicznych, w tym najsłynniejszego, odbywającego się na wyspie Man. Poznajemy pracę managerów teamu, a także ekipę mechaników odpowiedzialnych za stan maszyn. Dużo miejsca w filmie poświęcono życiu rodzinnemu, jako odskoczni od motocyklowej codzienności. Towarzyszki życia zawodników na co dzień igrających ze śmiercią budzą niekłamany podziw.

Mimo mocnego brytyjskiego akcentu głównych bohaterów, przez który czasem ciężko się przebić, dokument jest niezwykle wciągający. Pozycja obowiązkowa dla miłośników prawdziwego wyścigowego ducha, którego cykl TT jest jednym z ostatnich przedstawicieli.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ