Stare reklamy urzekają wdziękiem i naiwną fabułą, której próżno szukać w dzisiejszych superprodukcjach za miliony dolarów. Z przyjemnością przypominamy jak dawniej zachęcano do zakupu Hondy CR250M Elsinore.

Honda CR250M Elsinore była pierwszym terenowym dwusuwowym motocyklem Hondy. Zaprezentowany w latach 70. był naszpikowany nowoczesną jak na swoje czasy techniką. Dzięki charakterystycznemu stylowi, który podkreślały aluminiowy zbiornik paliwa i podwójne amortyzatory z tyłu, stał się ikoną stylu tamtych lat. Piaszczyste wydmy pokonywał na nim m.in. Steve McQueen.

Honda RD250M Elsinore

To właśnie znany aktor, wielki miłośnik sportów motorowych jest twarzą reklam Hondy z tamtych lat. W odróżnieniu od wielu gwiazd dzisiejszych promocji, Steve McQueen osobiście wykonywał wszystkie ewolucje i nie oszczędzał ni siebie ani maszyn.

[sam id=”11″ codes=”true”]

Mamy nadzieję, że Honda spełni swoje obietnice o reaktywacji modelu Elsinore. Jak już pisaliśmy, japoński producent zastrzegł prawa do tej nazwy, więc być może piękny scrambler w duchu lat 70. jest kwestią najbliższych miesięcy.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ