Znany brytyjski aktor Jeremy Irons odświeża swe motocyklowe umiejętności. Podczas kręcenia scen do filmu The Shoot skorzystał z propozycji szkolenia, która przedstawiło mu BMW Motorrad.

Jeremy Irons jest znanym i cenionym aktorem, jednak nie każdy wie, że Jeremy kocha też motocykle. Podczas kręcenia scen do filmu The Shoot w Budapeszcie dostał do dyspozycji od węgierskiego oddziału BMW model R1200GS. Irons uznał, że zanim zasiądzie za kierownicą może mu się przydać doskonalenie techniki jazdy.

Szkolenie Jeremiego Ironsa (można włączyć polskie napisy)

Mimo dość zaawansowanego wieku i sporej przerwy w jeździe aktor poradził sobie całkiem nieźle. Przyznał się później, że nie wszystko udało mu się zrobić za pierwszym razem, choć korzystał tylko z podstawowego kursu. Trudno się dziwić: opanowanie techniki jazdy nie jest proste, zwłaszcza dla kogoś, kto miał długą przerwę.

Przykład pokazuje, że warto zdawać sobie sprawę ze swych niedoskonałości i co jakiś czas poświęcić trochę czasu na doskonalenie. Szczególnie ważne jest to po zimie lub dłuższej przerwie. Rozwijanie własnych umiejętności może pomóc nam uniknąć niebezpiecznych sytuacji na drodze.

Jeremy Irons

Jeremy Irons to 65-letni brytyjski aktor filmowy i teatralny, zdobywca Oskara.  Gwiazdą stał się w drugiej połowie lat 80. – grał m.in. w głośnej Misji, błysnął podwójną rolą w dreszczowcu Davida Cronenberga Nierozłączni, wieńcząc pasmo sukcesów wieńcząc oscarową rolą w opartej na faktach Drugiej prawdzie w 1990 roku. Ostatnio widzieliśmy go w opartym na faktach filmie Chciwość, pokazującym pierwsze 24 godziny kryzysu finansowego. Zagrał tam wspólnie z Kevinem Spacey i Demi Moore.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ