Postawić motocykl na koło – oto marzenie niemal każdego początkującego bikera. Przykład tych pakistańskich stunterów pokazuje, że w wykonaniu tej ewolucji niezwykle pomocna może być współpraca przyjaciół.

Wheelie to jedna z tych akrobacji, która stanowi punkt obowiązkowy niemal każdego miejskiego lansera. W sieci roi się od filmików prezentujących ich wyczyny oraz sposoby przystosowania motocykla do ich wykonania. Przykład znanych nam już z wcześniejszych dokonań Azjatów pokazuje jednak, że do takich akrobacji bardziej od technicznych trików może przydać się wsparcie grupy kolegów.

Pakistańskie wheelie jedną ręką w pięć osób

Oto pięciu bikerów w typowych pakistańskich strojach strojach motocyklowych (sandały + bawełniana odzież)  wykonuje wheelie jadąc na jednym motocyklu. Malik Heera, szef grupy Okara Wheelers, jeden z najbardziej znanych w tym kraju stunterów postanowił dodać szczyptę przesady do wykonywanej ewolucji. Przyznajemy, że wyszło mu to znakomicie. Obserwując mistrzostwo z jakim panuje on nad motocyklem – przez kilka minut przednie koło nie dotyka podłoża – chylimy czoła.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ