Oto dwie reklamy Vespy z dawnych lat. Najbardziej podoba nam się w nich podkreślenie przygody, natury i wolności czyli to wszystko, co dla nas, motocyklowych podróżników najważniejsze. Szkoda, że ten wizerunek Vespy gdzieś zaginął.

Vespa to swoisty fenomen. Dzięki unikalnemu designowi zdobyła serca tych, którzy z jednośladową pasją nie mieli nic wspólnego. Łącząc filozofię „Dolce Vita”, włoskie umiłowanie piękna i zew wolności, stała się dla nas, motocyklistów ambasadorem w  świecie high-life. Żaden inny jednoślad nie osiągnął statusu gadżetu, który mógłby równać się z Vespą.

Vai con Vespa!

Z biegiem lat Vespa traciła swój wizerunek popularnego jednośladu stając się symbolem miejskiego szyku i ekskluzywnego lifestyle. Dziś nikt nie pomyślałby, że Vespą można wybrać się na niedzielną wyprawę nad jezioro zwłaszcza, jeśli prowadzi tam droga szutrowa. I choć skutery te biorą udział nawet w pustynnych rajdach, podróżnik na Vespie budzi zdumienie.

Melacompro la Vespa!

1 KOMENTARZ

  1. Oczywiście że ten duch,styl i wizerunek gdzieś zaginął. Skuterzystom nawet na 50 wpakowano kaski na głowy a ortodoksi domagają się dla nich obowiązkowego stroju z protektorami i odblaskami(tak jak by motocykl ich nie posiadał).Dodajmy do tego fakt że do lat 80siątych skuterów o tej pojemności we Włoszech nie trzeba było ani rejestrować ani ubezpieczać.To była naprawdę wolność i luz.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ