Miłośnicy wysokich prędkości prześcigają się w pomysłach na ukrycie tablicy rejestracyjnej. Publikowany tutaj film poddajemy pod rozwagę – przesada w takich działaniach może mieć nieoczekiwane i dość groźne skutki.

Z lekcji biologii oprócz niezliczonych pomocy naukowych wynieśliśmy też pewną wiedzę. Pamiętamy, że jaszczurki w obliczu zagrożenia odrzucają swój ogon by zmylić oprawcę i zająć go przez chwilę.

[sam id=”24″ codes=”true”]

Ten naukowy fakt stał się zapewne inspiracją dla Amerykanina, zafascynowanego szybką i przez to nielegalną jazdą po autostradzie. Zamiast korzystać z prymitywnego podginania rejestracji lub zasłaniania jej wymyślnymi roletami sterowanymi pilotem, użył sposobu podpatrzonego w przyrodzie.

Tablica śmierci

Niestety, jego plan nie zadziałał tak, jak powinien. Kiedy podczas jazdy tablica odpadła od motocykla, z całym impetem wbiła się w przednią owiewkę motocykla kolegi. Szczerze cieszymy się, że nie zatrzymała się w tętnicy szyjnej.

[sam id=”24″ codes=”true”]

Dla wszystkich, którzy pomyśleli o wykorzystaniu tego sposobu na serio mamy radę – zamiast tablicy rzućcie swoje prawo jazdy.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ