Przeciskanie między samochodami, znaczne przekraczanie prędkości i wymuszanie pierwszeństwa – to nie popisy kolejnego Froga, ale codzienność ratowników na motocyklach. Zobaczcie jak wygląda przeciętna noc w takiej pracy.

W internecie pojawiło się nagranie zarejestrowane na terenie Warszawy kamerą umieszczoną na Moto Ambulansie transportującym krew. Mimo późnej pory ruch uliczny wciąż nie pozwalał na swobodną jazdę i wymagał od kierowcy nadzwyczaj wytężonej uwagi.

To nagranie jest najlepszym dowodem jak bardzo przydatne są w gęstym miejskim ruchu ulicznym niewielkie gabaryty motocykla i możliwość szybkiego przemieszczania się. Każdy jednoślad, nawet jeśli nie jest pojazdem uprzywilejowanym, znacząco wpływa na płynność ruchu.


7 KOMENTARZE

  1. Szacunek i wyrozumiałość dla Kolegi jak najbardziej !!, i wszyscy powiśmy się pod tym podpisać ;) facet obyty w temacie i chwała mu za to, nie czarujmy się ;))) potrafi gość związać przyjemne z pożytecznym i to w dużej MIERZE :)…. RYZYKO? Owszem ale za jaką cenę , Szacun
    !Generalnie dla wszystkich miłośników jednośladów………. Można ? Można… łeb na karku , …….. ODBLASK , pasek , kamizelka itp emblematy rzucające się w oczy !!!!!! i szerokości chłopaki i Dziewczyny ;) i Filuś w oku …. podwójnie wyostrzony wzrok i LwG w trasie :)
    , Niezapomnianych kilometrów , Pozdrawiam WAS !. Pamiętajcie o Wszystkich użytkowaniach dróg !!!! Zdrówka i Szerokości :)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ