Wspaniała Honda Valkyrie Rune w rękach ponętnej Pameli Anderson. Nie, to nie zapomniany odcinek „Słonecznego Patrolu”, ale romantyczny teledysk rosyjskiej grupy heavy-metalowej. W napięciu nie trzyma, ale i tak jest dobrze.

Są gwiazdy, których blask nie blednie nawet, kiedy wokół pojawiają się nowe, jaśniejsze i bardziej okazałe. Taką gwiazdą, natchnieniem dla kolejnych pokoleń mężczyzn i wzorem dla wielu kobiet jest z pewnością Pamela Anderson.

[sam id=”11″ codes=”true”]

Wierna rzesza fanów pięknej blondynki dba, by jej sława nie zaginęła w powodzi coraz to nowych gwiazdeczek show-biznesu. Celebrują jej wdzięki i osadzają w coraz to nowych produkcjach.

Ponieważ sława zjawiskowej Pameli sięga najdalszych krańców świata nie dziwi fakt jej udziału w teledysku rosyjskiej grupy heavy-metalowej Pilgrim.

Scenariusz nie jest skomplikowany – smutna kobieta na progu podjęcia decyzji o nieszczęśliwym małżeństwie i dzielny rycerz, który zwraca jej upragnioną wolność.

Szaleństwo zmysłów

Choć całość pretensjonalnością śmierdzi na kilometr, warto obejrzeć ten film z dwóch powodów: pięknej jak zwykle Pam i niezwykłej Hondy Valkyrie Rune, którą bohaterka kradnie jednemu z wybawicieli. Nie pytajcie po co.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ