Orange County Choppers, słynny warsztat budujący customy, podjął się stworzenia maszyny na specjalne zamówienie Shaquille O’Neila. Zamówiony chopper sprosta słusznym rozmiarom swojego nowego właściciela.

Wiele gwiazd sportu i show biznesu po przejściu na emeryturę odkrywa w sobie pasję do jednośladów. Shaquille O’Neal, legenda NBA nie jest wyjątkiem i motocyklowy bakcyl dotknął go na dobre. Podobnie było z jego słynnym kolegą Michaelem Jordanem, który kupił nawet team wyścigowy i ponoć zamierza wystawić go w cyklu Moto GP.

[sam id=”11″ codes=”true”]

Mając grubo ponad dwa metry wzrostu bardzo ciężko znaleźć odpowiednie ubrania, buty, meble, o autach i motocyklach nie wspominając. „Shaq” zna ten problem jak mało kto, dlatego zamówił niezwykłego, mocno przedłużonego customa. Wymiary tej maszyny mają pozwolić na wygodne przemieszczanie się, bez zbytnich kompromisów dla długaśnych kończyn. Ponadto jej konstrukcja ma też ulżyć schorowanym, zmęczonym długą karierą biodrom sportowca.

Shaq Attaq i jego custom

Motocykl zbudowany dla słynnego koszykarza będzie największy w historii warsztatu OCC. Mówi się, że będzie miał ok. 4,3 m długości, o 1,2 m więcej niż najdłuższy do tej pory pojazd z tej stajni. Nie są jeszcze znane bliższe szczegóły dotyczące stylistyki maszyny, na pewno będzie potężna. Proces budowy motocykla będzie uwieczniony w telewizyjnym programie typu reality show, który może być równie wciągający, co pełne efektownych akcji mecze z udziałem O’Neila.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ