Motocyklowa podróż w dobrym towarzystwie jako lek na całe zło tego świata – to idea, która prowadziła dwóch przyjaciół: Sebastiaana de With i Stuarta Philkill. Przyjaciele przemierzyli daleką drogę z San Francisco do Anchorage.

Sebastiaan De With doświadczył dwóch nieszczęść niemal jednocześnie – nie dość, że rozwiódł się z żoną, to jeszcze stracił pracę. Podczas rozmowy ze swoim przyjacielem Stuartem, który także był w trudnej sytuacji życiowej padła propozycja wspólnej podróży motocyklowej. Tak narodził się projekt Ride North.

[sam id=”11″ codes=”true”]

Przyjaciele marzyli by dotrzeć do odległego i niedostępnego parku stanowego Denali. Choć problemem były zarówno pieniądze, jak i pogoda to marzenie zostało realizowane. Bilans tej wyprawy to ponad 16 000 km zachodnim wybrzeżem Pacyfiku przez najpiękniejsze miejsca Ameryki Północnej.

Ride North

Zarówno Sebastiaan, jak i Stuart są zawodowymi fotografami. Swój pomysł na wyprawę wykorzystali do zebrania funduszy na platformie Kickstarter. Choć planowali uzyskać 8 000 dolarów (24 000 zł), udało im się zebrać znacznie więcej, dzięki czemu ich projekt miał szansę przeobrazić się w prawdziwe wydarzenie.

[sam id=”11″ codes=”true”]

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ