Dwie modelki w stroju topless trzymając znaki z ograniczeniem prędkości przypominały moskiewskim kierowcom o przestrzeganiu przepisów. Rosja jest bowiem jednym z najniebezpieczniejszych dla kierowców krajów na świecie.

W ubiegłym roku w Rosji doszło do niemal 30 000 wypadków śmiertelnych. Przyczyną większości z nich była nadmierna prędkość. To dzięki zamontowanym w prawie każdym rosyjskim samochodzie rejestratorze wideo możemy oglądać większość internetowych filmów przedstawiających wypadki drogowe. Nonszalancja i beztroska rosyjskich kierowców może nas śmieszyć ale dla wielu organizacji zajmujących się bezpieczeństwem ruchu drogowego stanowią one poważny problem.

Stąd zaskakująca forma akcji, której celem miało być zwrócenie uwagi wszystkich uczestników ruchu drogowego na skalę problemu. Nagie piersi dwóch atrakcyjnych modelek z pewnością przyciągnęły uwagę. Organizator akcji, stowarzyszenie Awtodwiżenie, powiązane z popularnym programem telewizyjnym twierdzi, że każdy sposób, który zwróci uwagę kierowcy na ograniczenia prędkości może być skuteczny.

 Piersi dla bezpieczeństwa 

 Warsztaty Podróżnicze Motovoyagera. Kliknij i dowiedz się więcej.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ