Wyprawa motocyklowa to niemal zawsze problem z miejscem na bagaż. Dla tych, którym nie pomógł nasz poradnik, proponujemy krótki film szkoleniowy jak porządnie spakować całą swoją garderobę.

Chińczycy od wieków przodują w wielu dziedzinach życia. Robią najlepsze trampki, kredki i najlepsze chińskie żarcie. Ze względu na swoje wymiary osiągnęli także pewne sukcesy w miniaturyzacji. Każdy urodzony w latach 70. i 80. podróżnik zna tzw. chińską dwójkę, czyli kultowy namiot który był wspaniałą alternatywą dla rodzimych produktów turystycznych z Legionowa, choć tylko z trudem mógł pomieścić przeciętnego piechura leżącego w pozycji embrionalnej.

Perfekcyjne pakowanie motocykla

Chiński model miniaturyzacji rozwinął się jednak inaczej niż japoński. Tutaj, w kraju, który obdarzył ludzkość jedną piątą obywateli, konieczne jest wykorzystanie każego grama i każdego milimetra kwadratowego. Na filmie widzimy jak mężny biker przewozi 24 miliony t-shirtów na imprezę integracyjną pewnej małej firmy spod Szanghaju.

Zwróćmy uwagę jak idealne rozmieszczenie bagażu ułatwia bikerowi balansowanie jednośladem. Polecamy obejrzeć ten filmik wszystkim, którzy na tygodniowy wyjazd motocyklowy na Bałkany pakują się w dwa 50-litrowe kufry boczne i jeden 80-litrowy kufer centralny.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ