26 września 2014 odbyła się światowa premiera filmu On Any Sunday, The Next Chapter. Kontynuacja nominowanego do Oskara On Any Sunday z 1971 roku wejdzie do kin w listopadzie tego roku. Prezentujemy zwiastun.

On Any Sunday, The Next Chapter zadebiutował na dużym ekranie podczas San Sebastian International Film Festival. Film został wyreżyserowany przez Dana Browna, syna reżysera słynnego On Any Sunday z 1971 roku, który był nominowany do Oskara w kategorii najlepszy film dokumentalny w 1972 roku. Gwiazdą w obsadzie produkcji sprzed ponad czterech dekad był Steve McQueen.

[sam id=”11″ codes=”true”]

Nie tak dawno pisaliśmy o filmie dokumentalnym Why We Ride, który opowiadał o pasji i miłości do motocykli. On Any Sunday, The Next Chapter bez wątpienia będzie kolejnym filmem dokumentalnym który trafi do szerokiego grona odbiorców zapewniając oglądającym masę wrażeń.

On Any Sunday, The Next Chapter

Materiały dokumentujące emocjonujące wydarzenia będą przeplatane wypowiedziami gwiazd MotoGP Marca Marqueza i Dani’ego Pedrosy, motocross Travisa Pastrany, Jamesa Stewarta i innych.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ