Polaris, amerykański koncern będący właścicielem marek Indian i Victory, opublikował nową reklamę swoich baggerów, czyli turystycznych cruiserów. Ma apetyt na klientów Harleya-Davidsona zmęczonych jego skostniałym wizerunkiem.

Nie jest tajemnicą, że celem marketingowców Polarisa jest odebranie jak największej liczby klientów Harleyowi-Davidsonowi. Wprawdzie najwięcej mówi się ostatnio o wskrzeszonej legendzie Indiana, ale również własna marka Polarisa – Victory stanowi dla Harrego poważną konkurencję.

Choć pozycja maszyn z Milwaukee wydaje się być niezagrożona, skostniały wizerunek motocykli H-D stanowi dla szefostwa marki spory problem. Polaris, dysponujący dwiema zupełnie różnymi markami, może łatwiej dopasować swą ofertę zarówno do klientów poszukujących legendarnego amerykańskiego stylu, jak i do tych, którym zależy najbardziej na jakości, nowoczesności i designie.

Na filmie wyraźnie widać, że cruisery Victory tylko subtelnie inspirowane są amerykańską tradycją budowy motocykli. Odważny design, ekstrawaganckie zestawienia kolorystyczne i wszędobylska technologia czynią z maszyn Victory awangardę amerykańskiego rynku cruiserów.

Nowa reklama baggerów Victory

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ