Urodziny motocyklisty to impreza szczególna. Po pierwsze dlatego, że wśród zaproszonych gości nie znajdziemy nudziarzy ani ciotek pachnących naftaliną. Po wtóre zaś dlatego, że jako danie główne gospodarz zaserwuje nam coś extra.

Przedstawiona na filmie impreza typu nasiadowego, zwana potocznie kolacją u cioci Jadzi, miała miejsce podczas Goodwood Festival of Speed, czyli jednego z największych na świecie eventów plenerowych poświęconych szeroko rozumianej motoryzacji.  Odbywa się ona corocznie w angielskiej miejscowości Goodwood w hrabstwie Chichester. W programie znajdziemy liczne konkurencje i pokazy: akrobacje motocross, wyścigi różnych klas motocykli i samochodów, a nawet pokazy lotnicze.

Show na stole

Ze względu na swobodny charakter tej imprezy oprócz planowych konkurencji często zdarzają się tam także spontaniczne akcje różnych gwiazd świata motoryzacji. Oto wystrojony jak stróż w Boże ciało Dougie Lampkin, wielokrotny mistrz świata w trialu postanowił zaserwować gościom przybyłym na uroczystą kolację danie główne w postaci perfekcyjnego przejazdu przez stół.

Nie wiemy czy gości taki posiłek zachwycił. Dla nas wyglądał smakowicie.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ