Zapraszamy na szósty odcinek serii „TT Legends”. Tym razem zawodnicy teamu wystartują w ośmiogodzinnym wyścigu endurance na japońskim torze Suzuka. Walczyć będą nie tylko z rywalami, ale też z potwornym upałem.

Wyścig na torze Suzuka to bardzo ważna impreza dla wszystkich japońskich teamów fabrycznych. To właśnie tam rodziła się ich potęga i jest to ich tor „domowy”. Także typowa dla Japonii, kolorowa oprawa zawodów przyciąga wielu kibiców.

Pokazany w filmie wyścig odbył się w bardzo ciężkich warunkach, przy upałach sięgających 40 stopni i ogromnej wilgotności, przy której zawodnicy pocili się jak goście Moniki Olejnik.

Legendy Tourist Trophy – tor Suzuka

Kontuzjowanego po kraksie na wyspie Man Colina Andrewsa zastąpił Australijczyk Jason O’Halloran. Zmiana nastąpiła także na stanowisku głównego managera teamu – Neil Tuxworth na skutek dawnych kontuzji nie może latać na dalekich dystansach i jego miejsce w Japonii zajął Harvey Beltran.

Głównym założeniem teamu jest ukończenie wyścigu, co nie powiodło się w czasie poprzedniej edycji. Obserwowanie zmagań najwyższej klasy zawodników w świetnie zrealizowanym dokumencie jest jak zwykle bardzo wciągające, zatem miłego odbioru!

[sam id=”11″ codes=”true”]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ