Oto film z Gymkhany, czyli zawodów sprawnościowych dla motocyklistów, nakręcony kamerą na specjalnym obrotowym wysięgniku umieszczonym na kasku zawodnika. Pozwoli on wam spojrzeć na tę dyscyplinę z innej perspektywy. Z KAŻDEJ perspektywy.

Gymkhana polega na na precyzyjnym pokonaniu toru sprawnościowego złożonego ze slalomów, rotacji i innych figur, w jak najkrótszym czasie i z jak najmniejszą ilością błędów. Ponieważ gymkhanę bardzo łątwo zorganizować, w sezonie aż roi się od podobnych imprez, mniej lub bardziej oficjalnych.

Choć jeżdżenie między pachołkami z pewnością nie jest tak ekscytujące jak jazda krętą drogą wśród gór czy lasów, to jednak imprezy te ściągają rzesze motocyklistów i innych kierowców jednośladów, którzy chcą sprawdzić lub podnieść własne umiejętności.

W sieci znaleźliśmy film, który nakręcono kamerą zainstalowaną na specjalnym obrotowym wysięgniku, co dało niesamowity efekt zdjęć dookólnych, niemożliwych do wykonania inną techniką. W ten oto sposób niezbyt ekscytujący przejazd między pachołkami nabrał wielu interesujących wymiarów.

Gymghana inaczej

Czujemy się także w obowiązku poinformować, że bohater filmu zwyciężył przedstawioną edycję gymkhany. Film radzimy oglądać bez dźwięku.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ