BMW krok po kroku pokazuje proces powstawania swoich motocykli. Na przedstawionym filmie możemy obserwować jak w berlińskiej fabryce montowany jest między innymi bestseller niemieckiej marki – model R1200GS.

O R1200GS powiedziano już chyba wszystko. Teraz, zgodnie z najnowszymi trendami w mediach społecznościowych, mama BMW udostępnia krótki materiał wideo pokazujący narodziny swoich dzieci. Na 9-minutowym filmie możemy przyjrzeć się etapom montażu R1200GS czy sportowego modelu S1000RR. Nakręcono też ujęcia z powstawania specjalistycznych policyjnych wersji motocykli.

[sam id=”11″ codes=”true”]

Jak powstaje BMW

Popularny model R1200GS to pierwszy bokser chłodzony cieczą w historii marki, a sprzedaż tego modelu tylko w Stanach Zjednoczonych w 2013 roku to prawie 30 000 sztuk.

2 KOMENTARZE

  1. …świetna foto-relacja, przy okazji dobry materiał poglądowy dla początkujących miłośników i posiadaczy marki ,niezła reklama. Myślę że większość z nas z wielkim apetytem obejrzała by podobne filmiki z udziałem własnych posiadanych sprzętów … .

  2. Świetny filmik, ale jaki za przeproszeniem, cymbał wypuścił go bez udźwiękowienia?! Aż się prosi o JAKĄKOLWIEK melodię w tle…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ