To już ostatnia chwila, by w Sklepie Motovoyagera kupić niepowtarzalny i niebanalny motocyklowy prezent na Walentynki. Ukochanej osobie sprawisz radość motocyklową koszulką ze specjalnej edycji czy książką ze specjalną, imienną dedykacją.

Najlepszy prezent to prezent unikalny. Taki wykonany własnoręcznie lub choćby trudny do znalezienia w zwykłym sklepie. Jeśli jeszcze nawiązuje do tego, co łączy dwie bliskie osoby, można być pewnym, że sprawi wielką radość.

motocyklowa koszulka na walentynki

Czasem jednak walentynkowy prezent ma być nie deklaracją uczucia, a tylko sygnałem, że o kimś ciepło myślimy. Znalezienie odpowiedniego podarku jest wówczas niezmiernie trudne.

Koszulka W1Dla kogoś, kto kocha motocykle nie ma chyba lepszego, bardziej wyrazistego prezentu niż motocyklowa koszulka. Nawet jeśli bliska osoba nie złapała bakcyla podróży na dwóch kołach, tak czadowy prezent z pewnością jej w tym pomoże.

nor

W Sklepie Motovoyagera znajdziesz kilkadziesiąt niesamowitych walentynkowych wzorów, które zmiękczą każde, nawet najbardziej odporne na gulgot cylindrów serce. Zadbaliśmy o wszystko – zdołaliśmy nawet poznać tak abstrakcyjne kolory jak „miętowy” czy „morski”.

Można nawet zamówić koszulkę z indywidualna dedykacją i dowolnym wzorem.

Koszulka W2

Innym dobrym pomysłem na walentynkowy prezent będzie z pewnością dobra książka. W Sklepie Motovoyagera znajdziesz mnóstwo motocyklowych tytułów, z których każdy sprawi bikerowi niewypowiedzianą radość.

Motocykl po 40
„Motocykl po czterdziestce” z dedykacją Jarka Gibasa
Weronika Kwapisz
„Wszystko zaczyna się od marzeń” z imienną dedykacją Weroniki Kwapisz

Na życzenie dedykację z imieniem obdarowywanej osoby oraz indywidualnym unikalnym tekstem może wpisać autor książki – Weronika Kwapisz czy Jarek Gibas.

Nie czekaj dłużej! Już dziś zamów unikalną koszulkę z najlepszej bawełny lub ekscytującą książkę i patrz jak na obliczu twej wybranki (lub wybranka) pojawia się szeroki uśmiech, a serce staje się miękkie niczym aksamitna poduszka.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ