Przecieki na temat nowego BMW S1000XR płyną wąską, ale po niemiecku konsekwentną strużką. Mamy kolejne szpiegowskie zdjęcia bawarskiego crossovera,  którego rynkowa premiera nastąpi już w październiku.

Z przeciekami na temat premierowych maszyn BMW jest trochę jak z rosyjskimi „zielonymi ludzikami”. Niby przypadkiem, niby się zgubili, a w ogóle to są na urlopie – a wszyscy i tak wiedzą, kto pociąga za sznurki. Spece od marketingu bawarskiego koncernu dobrze wiedzą jak pogrzać emocje i umiejętnie, bocznymi drogami puszczają w świat „przypadkowe” zdjęcia nowych modeli.

[sam id=”11″ codes=”true”]

BMW S1000XR zaprojektowano jako bezpośrednią konkurencję dla takich maszyn jak Ducati Multistrada i Honda Crosstourer. Ma łączyć dynamiczny silnik, mocne podwozie i odprężoną, kojarzoną z turystycznych enduro pozycję kierowcy. Na opublikowanych zdjęciach widać też, że narysowany jest dosyć ostrą kreską.

BMW S1000XR - 2Premierę nowego jednośladowego SUV-a zaplanowano na październik, kiedy to w Kolonii odbędą się targi Intermot. Może się okazać, że będziemy mieli do czynienia z klasyczną niezręczną sytuacją, kiedy to dwie damy przychodzą na imprezę w identycznych kreacjach. Ptaszki ćwierkają, że w Kolonii możemy również spotkać następcę Yamahy TDM900, celującego dokładnie w ten sam punkt co BMW S1000XR.

[sam id=”11″ codes=”true”]

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułMotocyklami do Nepalu. Policyjna wyprawa w szczytnym celu
Następny artykułKontrasty południowo-wschodniej Wielkopolski [NA WEEKEND]
Perkusista, ojciec, wielbiciel niezdrowej kuchni i dużych porcji. Zarażony motocyklami w dzieciństwie, wieloletni nosiciel uśpionego wirusa, który kilka sezonów temu eksplodował z wielką mocą. Lubi pełną paletę jednośladowych smaków - od skutera do cruisera, bez zbędnej ortodoksji. Bywa całkiem zabawny.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ