[sam id=”24″ codes=”true”]Koncepcje nowych wcieleń znanych modeli to nieodłączny element naszego portalu. Tym razem prezentujemy alternatywne wizje Ducati 1199, które mogłoby zostać całkiem drapieżnym i udanym streetfighterem.

Ducati 1199 jest tak charakterystycznym motocyklem, że jakakolwiek jego wersja poza królem toru wyścigowego zalatuje profanacją. Unikatowa konstrukcja sprawia, że wszelkie pozbawione owiewek wariacje na temat tego motocykla nie sprawdzają się najlepiej. Jednak jak wiadomo, jeśli czegoś nie da się zrobić, zawsze znajdzie się ktoś, kto o tym nie wie i właśnie to robi.

[sam id=”11″ codes=”true”]

Shantanu Jog to wielki miłośnik włoskich motocykli, prawdziwy Ducatista. Opublikował kilka własnych szkiców prezentujących jego wizję nagich 1199. Trzeba przyznać, że robią wrażenie i rozpalają wyobraźnię. Mamy tylko nadzieję, że nie są one równie nierealne co szkice zwiewnych kobiecych postaci na pracach projektantów mody.

Ducati 1199 Streetfighter (3)

Ducati 1199 Streetfighter (2)

[sam id=”11″ codes=”true”]

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułMocarz w kusej koszulce. Szpiegowskie zdjęcia BMW S1000RR
Następny artykułNie bój się awarii samochodu
Perkusista i świeżo upieczony ojciec. Nie akceptuje życia bez pasji. Z daleka od jednośladowej ortodoksji, uwielbia nowe motocyklowe smaki. Zwolennik prędkości zostawiających nieco miejsca na inne wrażenia i stylu jazdy dającego cień nadziei na doczekanie starości. Nałogowo operuje humorem czarniejszym niż zęby testera lizaków.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zapisz się na MV-newsletter!